F931E684KAA datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    F931E684KAA
  • Производитель
    Nichicon corporation
  • Описание
    AVX Corporation F931E684KAA RoHS: yes Capacitance: 0.68 uF Voltage Rating: 25 V ESR: 7.6 Ohms Tolerance: 10 % Case Code - in: 1206 Case Code - mm: 3216 Height: 1.6 mm Mfr Case Code: A Case Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Series: F93 Product: Tantalum Solid Standard Grade - Other Various Capacitance - nF: 680 nF Capacitance - pF: 680000 pF Dimensions: 1.6 mm W x 3.2 mm L Package / Case: 1206 (3216 metric) Termination Style: SMD/SMT